Złącze skręcane PTR AKZ500/6DS-5.08-V, 6 pin, RM 5,08 mm, 1,5 mm2, 17,5 A, 250 V, szare
Conrad Electronic
Złącze skręcane PTR AKZ500/6DS-5.08-V, 6 pin, RM 5,08 mm, 1,5 mm2, 17,5 A, 250 V, szare RSS 2.82 2.82 2.29 + VAT
MPN:
50500060134G
Kod:
731941
Producent:
PTR HARTMANN
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (17.08.2025)