KGHP C16S-3R0-0025 KGHP C16S-3R0-0025
Micros
KGHP C16S-3R0-0025 KGHP C16S-3R0-0025 RSS 10.14 10.14 8.24 + VAT
Kod:
283548
Producent:
Sech
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-26% (18.04.2026)
Poprzednia cena:
25F 3.0V 16x25mm do druku; raster 7.5mm; ESR 0.03 Ohm, temp. pracy: -40C~+65C