MEAN WELL LPF-90D-54 Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 90 W 1.67 A 32.4 - 54 V/DC Ściemni
Conrad Electronic
RSS
189.00
153.66 + VAT
- MPN:
- LPF-90D-54
- Zmiana ceny:
- -10% (19.03.2026)