MEAN WELL NPF-90D-42 Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 90 W 2.15 A 25.2 - 42 V/DC Ściemni
Conrad Electronic
RSS
209.00
169.92 + VAT
- MPN:
- NPF-90D-42
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -4.57% (19.03.2026)