MEAN WELL LPF-60D-20 Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 60 W 3 A 9 - 20 V/DC Ściemniacz, U
Conrad Electronic
MEAN WELL LPF-60D-20 Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 60 W 3 A 9 - 20 V/DC Ściemniacz, U RSS 149.00 149.00 121.14 + VAT
MPN:
LPF-60D-20
Zmiana ceny:
-6% (19.03.2026)