MEAN WELL LPF-40D-30 Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 40 W 1.34 A 18 - 30 V/DC Ściemniac
Conrad Electronic
RSS
139.00
113.01 + VAT
- MPN:
- LPF-40D-30
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -7% (19.03.2026)