MEAN WELL LPF-40D-24 Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 40 W 1.67 A 14.4 - 24 V/DC Ściemni
Conrad Electronic
RSS
129.00
104.88 + VAT
- MPN:
- LPF-40D-24
- Zmiana ceny:
- -13% (19.03.2026)