MEAN WELL HBG-100-36A Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 97 W 2.7 A 21.6 - 36 V/DC Ściemni
Conrad Electronic
RSS
249.00
202.44 + VAT
- MPN:
- HBG-100-36A
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -3.86% (19.03.2026)