MEAN WELL HLN-80H-20A Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 80 W 4 A 12 - 20 V/DC Ściemniacz,
Conrad Electronic
MEAN WELL HLN-80H-20A Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 80 W 4 A 12 - 20 V/DC Ściemniacz, RSS 149.00 149.00 121.14 + VAT
MPN:
HLN-80H-20A
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-12% (19.03.2026)