MEAN WELL LPF-16D-12 Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 16.08 W 1.34 A 6.6 - 12 V/DC Ściem
Conrad Electronic
MEAN WELL LPF-16D-12 Sterownik LED, Transformator LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 16.08 W 1.34 A 6.6 - 12 V/DC Ściem RSS 119.00 119.00 96.75 + VAT
MPN:
LPF-16D-12
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9% (21.08.2025)