MEAN WELL PLD-60-2400B Sterownik LED Stałonaprądowy 60 W 2.4 A 15 - 25 V/DC nie nadaje się do ściemniania 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
109.00
88.62 + VAT
- MPN:
- PLD-60-2400B
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -8% (19.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla pld
Zasilacz LED w obudowie z tworzywa sztucznego o zakresie napięcia wejściowego 180 ~ 295 VAC. Wyjście prądu stałego (C.C.), stopień ochrony IP30.