Zasilacz MEAN WELL RSP-150-24 24 V/DC 6.3 A 151 W
Conrad Electronic
Zasilacz MEAN WELL RSP-150-24 24 V/DC 6.3 A 151 W RSS 199.00 199.00 161.79 + VAT
MPN:
RSP-150-24
MEAN WELL
GTIN-13:
Zmiana ceny:
-4.78% (27.03.2026)
Poprzednia cena:
209.00
Zasilacz napięcia stałego w metalowej obudowie z zaciskami śrubowymi. Aktywny PFC filtry, płaska konstrukcja (30 mm), chłodzenie w oparciu o zjawisko konwekcji powietrza,