CFR0S4J0100A50
TME
RSS 0.03 0.03 x 5000
MPN:
CFR0S4J0100A50
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.08% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Ilość [ x szt]: 15000+
Rezystor: węglowy; THT; 10Ω; 250mW; ±5%; 200V; Ø0,45x28mm; osiowe