CFR0W8J0271A50
MPN:
CFR0W8J0271A50
Zmiana ceny:
-1.97% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Rezystor: węglowy; THT; 270Ω; 125mW; ±5%; 200V; Ø0,45x28mm; osiowe