CFR01SJ068JA10
TME
RSS 0.18 0.18 x 1000
MPN:
CFR01SJ068JA10
Minimalne zamówienie:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.44% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.17
Rezystor: węglowy; THT; 6,8Ω; 1W; ±5%; 500V; Ø0,7x25mm; Ø5x12mm