CFR01SJ015JA10
TME
RSS 0.17 0.17 x 1000
MPN:
CFR01SJ015JA10
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.07% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.18
Rezystor: węglowy; THT; 1,5Ω; 1W; ±5%; 500V; Ø0,7x25mm; Ø5x12mm