ECWF2185JA
TME
ECWF2185JA RSS 4.24 4.24 x 500
MPN:
ECWF2185JA
Zmiana ceny:
-0.58% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
4.27
Ilość [ x szt]: 1000+ 2000+ 5000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 1,8uF; 250VDC; THT; ±5%; 15mm