ECWF2W275JA
TME
ECWF2W275JA RSS 5.34 5.34 x 500
MPN:
ECWF2W275JA
Zmiana ceny:
+0.46% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
5.31
Ilość [ x szt]: 1000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 2,7uF; 450VDC; THT; ±5%; 22,5mm