ECWF2395JA
TME
ECWF2395JA RSS 9.16 9.16 x 500
MPN:
ECWF2395JA
Zmiana ceny:
-2.36% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
9.38
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 3,9uF; 250VDC; THT; ±5%; 20mm