ECWF2W125JA
TME
ECWF2W125JA RSS 3.20 3.20 x 500
MPN:
ECWF2W125JA
Zmiana ceny:
+2.77% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
3.11
Ilość [ x szt]: 1000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 1,2uF; 450VDC; THT; ±5%; 15mm