ECWFA2J274J
TME
ECWFA2J274J RSS 1.05 1.05 x 1000
MPN:
ECWFA2J274J
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
-6% (14.03.2026)
Poprzednia cena:
1.11
Ilość [ x szt]: 2000+ 3000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 270nF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm