ECWF2685JA
TME
ECWF2685JA RSS 13.73 13.73 x 500
MPN:
ECWF2685JA
Zmiana ceny:
-0.27% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
13.76
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 6,8uF; 250VDC; THT; ±5%; 20mm