KK1000/06/08x08 KK1000/06/08x08
Micros
KK1000/06/08x08 KK1000/06/08x08 RSS 0.48 0.48 0.39 + VAT
Kod:
359202
Producent:
LEAGUER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-9% (25.02.2026)
Poprzednia cena:
0.53
1000uF 6.3V 8x8mm, polimerowy, radialny, temp. pracy -55÷105°C, tol. ±20% LOW E.S.R. 15 mohm max. 100-300kHz, żywotność 2000h w temp.105°C