PRZ LAS1-AGQ-11ZE/B/24V PRZ LAS1-AGQ-11ZE/B/24V
Micros
RSS
32.26
26.23 + VAT
- Kod:
- Producent:
- ONPOW
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -9% (28.05.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla las1
19mm; monostabilny; ON-ON; SPDT; stal nierdzewna; do lutowania; z płaskim przyciskiem; podświetlenie LED 24V; krawędziowe; niebieskie; 1A; IP67; żywotność: 1000000 cykli