XRCGB24M000F3N00R0
Wekton
XRCGB24M000F3N00R0 RSS 1.40 1.40 x 50
  • Zgodny z RoHS
Kod:
XRCGB24M000F3N00R0
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-47% (04.04.2026)
Poprzednia cena:
2.66
Rezonator ceramic SMD 24MHz ±30ppm 6pF 150R 2x1,6mm