ERJ2RKF3902X
TME
ERJ2RKF3902X RSS 0.40 0.40 0.33 + VAT
MPN:
ERJ2RKF3902X
Zmiana ceny:
+5% (26.03.2026)
Poprzednia cena:
0.38
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 2500+ 5000+ 10000+ 50000+
Rezystor: thick film; SMD; 0402; 39kΩ; 100mW; ±1%; ERJ2RKF; 50V