ERJ2RKF3902X
TME
RSS
0.40
0.33 + VAT
- MPN:
- ERJ2RKF3902X
- Zmiana ceny:
- +5% (26.03.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.38
| Ilość [ x szt]: | 10+ | 100+ | 500+ | 1000+ | 2500+ | 5000+ | 10000+ | 50000+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla erj2rkf3902x
Rezystor: thick film; SMD; 0402; 39kΩ; 100mW; ±1%; ERJ2RKF; 50V