PTS636SK50JSMTRLFS
Wekton
PTS636SK50JSMTRLFS RSS 1.08 1.08 x 97
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PTS636SK50JSMTRLFS
Minimalne zamówienie:
97 szt.
Producent:
Littelfuse (C&K)
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.91% (27.04.2026)
Poprzednia cena:
1.09
Ilość [ x szt]: 1500+ 3000+
Mikroprzełącznik TACT 50mA 12V 2,5N SMD 6x3,5mm h=5mm