CFR0S4J0274A50
MPN:
CFR0S4J0274A50
Zmiana ceny:
+1.08% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Ilość [ x szt]: 15000+
Rezystor: węglowy; THT; 270kΩ; 250mW; ±5%; 200V; Ø0,45x28mm; osiowe