ECWF2W225JA
TME
ECWF2W225JA RSS 5.23 5.23 x 500
MPN:
ECWF2W225JA
Zmiana ceny:
-0.23% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
5.24
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 2,2uF; 450VDC; THT; ±5%; 15mm