Łożysko igiełkowe INA NKI38/20-XL, 38 mm, 53 mm, 20 mm, 10700 U/min, 1 szt.
Conrad Electronic
Łożysko igiełkowe INA NKI38/20-XL, 38 mm, 53 mm, 20 mm, 10700 U/min, 1 szt. RSS 229.00 229.00 186.18 + VAT
MPN:
NKI38/20-XL
Kod:
Producent:
INA
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (05.03.2026)