Stycznik próźniowy Siemens 3RT1265-6AM36 3RT12656AM36, 3 styki, 1000 V/AC, 1 szt.
Conrad Electronic
Stycznik próźniowy Siemens 3RT1265-6AM36 3RT12656AM36, 3 styki, 1000 V/AC, 1 szt. RSS 8399.00 8399.00 6828.46 + VAT
MPN:
3RT12656AM36
Kod:
Producent:
SIEMENS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.31% (05.03.2026)
Poprzednia cena:
Stycznik próżniowy, AC-3 265 A, 132 kW / 400 V AC (50-60 Hz) / praca DC UC 200-220 V Styki pomocnicze 2 NO + 2 NC 3-biegunowe, Rozmiar S10 Połączenia szynowe Napęd: Konwencjonalny próżniowy SIRIUS 3RT12 stycznik do przełączania silników.