Stycznik Siemens 3RT2037-1NF30 3RT20371NF30, 3 styki, 690 V/AC, 1 szt.
Conrad Electronic
Stycznik Siemens 3RT2037-1NF30 3RT20371NF30, 3 styki, 690 V/AC, 1 szt. RSS 2049.00 2049.00 1665.85 + VAT
MPN:
3RT20371NF30
Kod:
Producent:
SIEMENS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+39% (06.03.2026)
Poprzednia cena:
Stycznik mocy, AC-3 65 A, 30 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, AC / DC 84-155 V z 3-biegunowym warystorem, rozmiar S2 złącze śrubowe SIRIUS 3RT2 Stycznik mocy do przełączania silników.
Styczniki mocy 3RT2 zastępują sprawdzoną serię 3RT1 (do 55 kW).