Stycznik pomocniczy Siemens 3RH2131-1AP60 3RH21311AP60, 1 szt.
Conrad Electronic
Stycznik pomocniczy Siemens 3RH2131-1AP60 3RH21311AP60, 1 szt. RSS 249.00 249.00 202.44 + VAT
MPN:
3RH21311AP60
Kod:
Producent:
SIEMENS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+25% (06.03.2026)
Poprzednia cena:
199.00
Stycznik przekaźnikowy, 3 NO + 1 NC, AC 220 V, 50 Hz, 240 V, 60 Hz, wielkość S00, złącze śrubowe Stycznik przekaźnikowy SIRIUS 3RH2 do przełączania sygnałów sterujących w obwodzie sterującym.