Stycznik trakcyjny Siemens 3RT2028-2XG40-0LA2 3RT20282XG400LA2, 3 styki, 690 V/AC, 1 szt.
Conrad Electronic
Stycznik trakcyjny Siemens 3RT2028-2XG40-0LA2 3RT20282XG400LA2, 3 styki, 690 V/AC, 1 szt. RSS 1889.00 1889.00 1535.77 + VAT
MPN:
3RT20282XG400LA2
Kod:
Producent:
SIEMENS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+21% (07.03.2026)
Poprzednia cena:
Ochrona dla kolejek, AC-3, 18,5 KW / 400 V, 1 S + 1 Ö, z napędem DC 125 V, 0,7 ... 1,25* US, z warystorem, 3-biegunowy rozmiar S0, przyłącze sprężynowe stycznik mocy SIRIUS 3RT2 do przełączania silników w ekstremalnych warunkach np. dla zastosowań w systemach i urządzeniach kolejowych. W styczniki 3RT2 są częścią SIRIUS Systembaukastens dzięki optymalnie dopasowane produkty. Należy przekonują duża wydajność przy jednoczesnym kompaktowej konstrukcji i wysokiej niezawodności. Można łączyć z innymi elementami w urządzenia odgałęzienie na różne sposoby. Wiele kombinacji urządzenia są fabrycznie przetestowany. Do styczników oferują dla każdego zastosowania optymalne połączenie do sterowania (równolegle, przez ASi lub IO-Link). Wbudowany przełącznik pomocniczy redukuje złożoność twojego nadbudowy to. Do złączy na panelu przednim umożliwiają łatwe podłączenie okablowania. Odporny na zmienne warunki klimatyczne, które styczniki 3RT2 są dopuszczone na całym świecie (np. IEC i UL/CSA) i IE3/IE4ready. Ten wariant wyróżnia się rozszerzony zakres temperatury pracy i dla większych warunki otoczenia. Są one dostępne w różnych wielkościach i w dużym zakresie mocy AC i DC. Oprócz technika zacisków śrubowych dostępne są również dostępne z przyłącze sprężynowe do szybkiego, bezobsługowych i wstrząsy bezpiecznego podłączania. W obszernym zestawem akcesoriów, jak np. przełącznik pomocniczy wyzwalacz pomocnicze itp. pozwala na powstanie jednolitej kompozycji do wszystkich wielkości. Dostępne połączenie bloki, dodatkowe moduły funkcyjne i Einspeisesystem SIRIUS 3RV29 znacznie redukują koszty okablowania. Prosty, efektywny, zawsze na bieżąco - SIRIUS systemowych.