Manuflex RA3102.3003 Rama na półki (S x W x G) 30 x 2250 x 300 mm
Conrad Electronic
Manuflex RA3102.3003 Rama na półki (S x W x G) 30 x 2250 x 300 mm RSS 279.00 279.00 226.83 + VAT
MPN:
RA3102.3003
Kod:
Producent:
Manuflex
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+12% (25.02.2026)
Poprzednia cena:
249.00
Wersja ramowa REGISTRA Premium, atrakcyjne wizualnie, kolorowe i szybkie rozwiązanie do zabudowy. Rama regału jest spawana fabrycznie, dla szybkiej, oszczędzającej czas konstrukcji i wysokiej jakości, malowana proszkowo w kolorze rubinowym RAL 3003. Rama regału o profilu u 30 x 30 mm wykonana jest z blachy stalowej i wzmocniona rozpórkami - dla obciążenia polowego do 600 kg. Standardowo z ocynkowanymi płytami podłoża do kołkowania. Wysokość ramy wynosi 2250 mm. Na życzenie, my również produkujemy ramę regału zgodnie z indywidualnym wymiarem.