1.5KE250CATR-SMC
TME
RSS 3.71 3.71 3.02 + VAT
MPN:
1.5KE250CATR
Kod:
1.5KE250CATR-SMC
Producent:
SMC Diode Solutions
Obudowa:
DO-201AD
Zmiana ceny:
+0.82% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
3.68
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 1250+
Dioda: TVS; 237÷263V; 4,4A; dwukierunkowa; DO201AD; rolka; 1,5kW