Stycznik instalacyjny Eaton Z-SCH230/63-40 230 V, 240 V 63 A 4 NO 1 szt.
Conrad Electronic
Stycznik instalacyjny Eaton Z-SCH230/63-40 230 V, 240 V 63 A 4 NO 1 szt. RSS 389.00 389.00 316.26 + VAT
MPN:
248856/
Kod:
Producent:
EATON
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (26.03.2026)