Self Electronics SLD30-700IL-ES Sterownik LED Stałonaprądowy 30.8 W 700 mA 22 - 44 V/DC Ściemniacz, Montaż w strefach za
Conrad Electronic
Self Electronics SLD30-700IL-ES Sterownik LED Stałonaprądowy 30.8 W 700 mA 22 - 44 V/DC Ściemniacz, Montaż w strefach za RSS 129.00 129.00 104.88 + VAT
MPN:
SLD30-700IL-ES
Kod:
Producent:
SELF ELECTRONICS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (19.03.2026)