PCD-16-1400B
TME
PCD-16-1400B RSS 68.77 68.77 55.91 + VAT
MPN:
PCD-16-1400B
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.15% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
68.87
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 16,8W; 8÷12VDC; 1400mA; 180÷295VAC; IP42