V6504-250 Wasserpumpenzange, 250 mm, mit Druckknopf
reichelt elektronik
V6504-250 Wasserpumpenzange, 250 mm, mit Druckknopf RSS 46.50 46.50 EUR198.37 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
V6504-250
Kod:
356945
Producent:
Vigor
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.87% (07.02.2026)
Poprzednia cena:
- Universal pliers -. Adjustment of the jaw opening at the touch of a button. Locking of the hinge pin prevents unintentional adjustment. Jaw opening: up to 65mm. Capacity for nuts - size 46 mm. Capacity for pipes Ø 50mm - Ø 2". Adjustment positions: 23. Dimensions / length: 250 mm .