AMEL10-12S277HAVZ AC/DC-Wandler, 85 - 305 V AC, 12 V DC, 0,83 A, Modul
reichelt elektronik
AMEL10-12S277HAVZ AC/DC-Wandler, 85 - 305 V AC, 12 V DC, 0,83 A, Modul RSS 10.75 10.75 EUR45.86 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
AMEL10-12S277HAVZ
Kod:
354936
Producent:
AIMTEC
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-24% (25.02.2026)