Zasilacz laboratoryjny regulowany Aim TTi QPX1200SP 0 - 60 V/DC 0 - 50 A 1200 W Kalibracja (ISO)
Conrad Electronic
Zasilacz laboratoryjny regulowany Aim TTi QPX1200SP 0 - 60 V/DC 0 - 50 A 1200 W Kalibracja (ISO) RSS 10899.00 10899.00 8860.98 + VAT
MPN:
51153-8700-ISO
Kod:
Producent:
Aim TTi
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.83% (29.03.2026)
Poprzednia cena:
Do miejsc pracy i systemów, z zaciskami na przednim i tylnim panelu. Konstrukcja PowerFlex zapewnia różne kombinacje napięcia i prądu 60 V/20 A i 20 V/50 A. Mieszany tryb sterowania z liniowym wyjściem zapewnia niski poziom szumów. Wersja SP obejmuje USB, RS232, GPIB i LAN (Ethernet) z LXI-Support