Zasilacz laboratoryjny regulowany Teledyne LeCroy T3PS23203 0 - 32 V 0 - 3 A 192 W
Conrad Electronic
Zasilacz laboratoryjny regulowany Teledyne LeCroy T3PS23203 0 - 32 V 0 - 3 A 192 W RSS 3169.00 3169.00 2576.42 + VAT
MPN:
T3PS23203
Kod:
Producent:
TELEDYNE LECROY
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.64% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
Wysokiej jakości zasilacz z 2 kanałami i wydajnością 192 W.