Zasilacz z interfejsem DALI2 do oświetlenia LED 36V 5,55A 200W Mean Well PWM-200-36DA2
zasilacze online.pl
RSS
329.99
268.28 + VAT
- MPN:
- PWM-200-36DA2
- Kod:
- mpn:PWM-200-36DA2
- Producent:
- MEAN WELL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +4.8% (10.11.2024)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 195x68x39
Specyfikacja:
* napięcie wyjściowe: 36V
* prąd wyjściowy: 5,55A
* moc: 200W
* wydajność: 94%
* szeroki zakres napięcia zasilania: 90~305VAC, 127~431VDC
* szczelna plastikowa obudowa zgodna z normą IP67
* stałe napięcie wyjściowe niezależne od obciążenia
* zwarcie, przeciążenie, przepięcie, zabezpieczenie termiczne
* pobór mocy bez obciążenia <0,5W
* aktywny układ PFC
* izolacja klasy II
* funkcja ściemniania 3 w 1 (0~10VDC, PWM, rezystancja)
* chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
* temperatura pracy od -40 do +80°C
* wymiary: 195x68x39,5mm
* długość przewodów: 3000mm