Zasilacz do oświetlenia LED 12V 8,33A 100W YINGJIAO | YSL100F-1208300
zasilacze online.pl
RSS
138.99
113.00 + VAT
- MPN:
- YSL100F-1208300
- Kod:
- mpn:YSL100F-1208300
- Producent:
- YINGJIAO ELECTRICAL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -2.8% (04.06.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla ysl100
Zasilacze LED z serii YSL-F to wersje stałonapięciowe (CV) o ogólnym przeznaczeniu. W ramach rodziny dostępne są wykonania o napięciu wyjściowym 12 i 24 V i mocy wyjściowej od 15 do 150 watów. Zasilacze pracują z napięciem wejściowym 220-240VAC i mają wbudowany aktywny korektor PFC.
SPECYFIKACJA:
* zakres napięć wejściowych: 200-240VAC
* zakres częstotliwości sieciowego napięcia zasilającego: 50/60 Hz
* znamionowe napięcie wyjściowe: 12 V
* znamionowa moc wyjściowa: 100 W
* znamionowy prąd obciążenia: 8,33 A
* maks. tętnienia napięcia wyjściowego: 120mVp-p
* sprawność konwersji energii: powyżej 89%
* zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP)
* zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP)
* ochrona przed przegrzaniem
* współpracuje ze ściemniaczem
* wymiary: 160x58x18 mm