QuickCool QC-127-1.4-8.5A Ogniwo Peltiera 14.3 V 8.5 A 71.3 W (LxBxH) 40 x 40 x 3.8
Conrad Electronic
RSS
139.00
113.01 + VAT
- MPN:
- QC-127-1.4-8.5A
- Kod:
- Producent:
- QuickCool
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -22% (28.03.2026)