Siłownik prowadzący FESTO DFM-6-15-P-A-GF 4149946
Conrad Electronic
Siłownik prowadzący FESTO DFM-6-15-P-A-GF 4149946 RSS 549.00 549.00 446.34 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
FESTO
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-11% (08.05.2026)
Poprzednia cena:
619.00
Siłownik prowadzący DFM-6-15-P-A-GF ze zintegrowaną prowadnicą. Odległość środka ciężkości ładunku od płyty jarzma = 10 mm, skok = 15 mm, średnica tłoka = 6 mm, tryb pracy jednostka napędowa = jarzmo, tłumienie = P: elastyczne pierścienie / płyty tłumiące po obu stronach