Omron D3V-16-1C4 Mikroprzełącznik, 1 zestyk przełączny, 1 x wł/(wł), 250 V/AC, 16 A, 1 szt.
Conrad Electronic
Omron D3V-16-1C4 Mikroprzełącznik, 1 zestyk przełączny, 1 x wł/(wł), 250 V/AC, 16 A, 1 szt. RSS 5.21 5.21 4.24 + VAT
MPN:
D3V-16-1C4
Kod:
Producent:
OMRON
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+24% (30.03.2026)
Poprzednia cena:
4.19
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 16A, 8VDC, Quick Connect Terminal, Plunger Actuator, Panel Mount