Conrad Electronic
MPN:
GQ75LS03AAUXZG
Kod:
Producent:
SAMSUNG
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.72% (13.03.2025)
Poprzednia cena:
Telewizor zgodny z Twoim stylem
Niezwykle smukła konstrukcja przypominająca oprawkę. Konstrukcja w stylu ramki
Odpowiednia ramka do telewizora. Konfigurowalne ramki do zdjęć
** Kompatybilność wymiennych ramek zależy od stylu ramki. Nowoczesna rama jest kompatybilna z telewizorami o rozmiarach 43"" - 75"", natomiast ścięta rama jest kompatybilna tylko z modelami 65" i 55".
Elegancka na ścianie, niczym dzieło sztuki. Prawie kompletna instalacja na ścianie
*** Rzeczywisty kąt pochylenia może się różnić w zależności od rozmiaru produktu.
**** Tryb portretowy jest kompatybilny tylko z The Frame z 43" i z uchwytem ściennym Slim Fit w 32" lub 43".
Po wyłączeniu The Frame zamienia się w dzieło sztuki. Ulubione zdjęcia lub dzieła sztuki
Prace ze światowej sławy galerii w Twoim salonie. Świat dzieł sztuki
* Dostępność Art Store może się różnić w zależności od kraju.
** Grafika w Art Store może ulec zmianie bez powiadomienia.
*** Aby uzyskać dostęp do wszystkich dzieł sztuki, wymagana jest płatna subskrypcja Art Store.
Sztuka rozpoznawania – czujnik ruchu
* Czujnik ruchu działa, gdy włączony jest tryb Art.
** Wydajność może się różnić w zależności od sytuacji oświetleniowej.
Beeindruckende Bildero różnych porach dnia - czujnik jasności
Odpowiednie miejsce na Twoje piękne chwile. Twoje osobiste zdjęcia
** Ramka może pomieścić około 1200 zdjęć o średniej wielkości 5 MB.
*** Zalecamy przesyłanie osobistych zdjęć w rozdzielczości 4K UHD (3840x2.160 pikseli) lub wyższej.
***** Dostępne tylko dla kompatybilnych urządzeń.
Indywidualne filtry fotograficzne
Filtr
Ulubione
Dużo pamięci na Twoje dzieła sztuki (16 GB)
Do 100% głośności kolorów dla bogatych kolorów w różnych zakresach jasności. 100% objętości kolorów
* 100% natężenia koloru zgodnie ze standardem DCI-P3, certyfikat VDE